Publications Office of the EU
Belgie-Lutych: Zařízení související s počítači - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgie-Lutych: Zařízení související s počítači

  • Zveřejněno
    07/04/2023
  • Lhůta
    09/05/2023
  • Otevírání nabídek
    09/05/2023
  • Udělení zakázky
    13/07/2023
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ville de Liège - Département des Systèmes d'Information
Místo plnění
NUTS code: BE332 Arr. Liège
Sídlo kupujícího
NUTS code: BE332 Arr. Liège
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
30230000 Zařízení související s počítači
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
600,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
425,680.00 EUR
Číslo nabídky
Liège - DSI-2023/036-F03_0
Popis

Acquisition d'accessoires et de petits matériels informatiques à destination des services administratifs et des établissements scolaires de la Ville de Liège - Marché à durée déterminée d'un an reconductible pendant 3 périodes d'un an

Metoda podání
Elektronicky:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=Li%C3%A8ge+-+DSI-2023%2F036-F02
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
09/05/2023 10:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
600,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
425,680.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: ESI-INFORMATIQUE
Poštovní adresa: Chaussée de Heusy 225
Obec: Verviers
PSČ: 4800
Země: BEL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.