Publications Office of the EU
Španělsko-Collado Villalba: Sběr odpadu z domácností - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Collado Villalba: Sběr odpadu z domácností

  • Oznámení výsledků
    15/09/2018
  • Zveřejněno
    18/02/2019
  • Lhůta
    01/04/2019
  • Otevírání nabídek
    03/04/2019
  • Udělení zakázky
    28/02/2020
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ayuntamiento de Collado Villalba (Madrid)
Místo plnění
NUTS code: ES España
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES España
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90511200 Sběr odpadu z domácností
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
78,424,327.80 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
65,353,606.50 EUR
Číslo nabídky
41CON/2018
Popis

Servicio de recogida de residuos sólidos urbanos, limpieza viaria y mantenimiento de papeleras y contenedores en el municipio de Collado Villalba.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not specified
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
03/04/2019 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
78,424,327.80 EUR
Konečná hodnota zakázky
65,353,606.50 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Valoriza Servicios Medioambientales, S. A.
Poštovní adresa:
Obec: Madrid
PSČ:
Země: ESP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.