Publications Office of the EU
Nabídkové řízení na zemní plyn 2027/2028/2029 Město Isselburg - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Nabídkové řízení na zemní plyn 2027/2028/2029 Město Isselburg

  • Zveřejněno
    04/06/2026
  • Lhůta
    06/07/2026
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Stadt Isselburg, vertreten durch KUBUS Kommunalberatung und Service GmbH
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEA34 Borken
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09123000 Zemní plyn
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
2026DR000015
Popis

Dodávka zemního plynu na přejímací místa města Isselburg, dodací lhůta: 01.01.2027 - 01.01.2030, dodací množství: 1. pro rok dodávky 2027 cca 2.363.000 kWh, 2. pro rok dodávky 2028 cca 2.361.000 kWh, 3. pro rok dodávky 2029 cca 2.355.000 kWh.

Metoda podání
Elektronicky:
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/supplier/external/deeplink/subproject/00e2fe72-35be-4ea1-9ef2-aabadb8899b0
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/supplier/external/deeplink/subproject/00e2fe72-35be-4ea1-9ef2-aabadb8899b0
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Preis
Odhadovaná hodnota
1.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.