Publications Office of the EU
Česká republika-Hradec Králové: Rentgenové skiaskopické přístroje - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česká republika-Hradec Králové: Rentgenové skiaskopické přístroje

  • Oznámení výsledků
    09/01/2014
  • Zveřejněno
    12/02/2014
  • Lhůta
    02/04/2014
  • Otevírání nabídek
    02/04/2014
  • Udělení zakázky
    28/04/2014
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Fakultní nemocnice Hradec Králové
Místo plnění
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33111400 Rentgenové skiaskopické přístroje
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
10,000,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
16,472,822.00 CZK
Číslo nabídky
2/2014
Popis

Předmětem veřejné zakázky je dodávka multifunkčního skiaskopického pracoviště s digitálním detektorem pro standardní skiaskopické aplikace.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
02/04/2014 13:00
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
10,000,000.00 CZK
Konečná hodnota zakázky
16,472,822.00 CZK
Přidělení zakázky
Úřední název: Philips Česká republika s.r.o.
Poštovní adresa: Šafránkova 1238/1
Obec: Praha 5
PSČ: 150 00
Země: CZE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.