Publications Office of the EU
Francie-Yutz: Různé potrubní tvarovky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Yutz: Různé potrubní tvarovky

  • Udělení zakázky
    14/12/2020
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
CA Portes de France — Thionville
Místo plnění
NUTS code: FRF33 Moselle
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRF33 Moselle
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
44167000 Různé potrubní tvarovky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
402,000.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
3
Číslo nabídky
Pa20/089
Popis

Forme de marché: à bons de commande avec minimum et maximum.
Les prestations sont réparties en trois lots.
Attribution d'un accord-cadre pour chaque lot.
Le montant total des prestations pour la durée de l'accord-cadre est défini comme suit:
— minimum HT: 246 000,00 EUR HT;
— maximum HT: 402 000,00 EUR HT.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.