Publications Office of the EU
Německo-Berlín: Služby programového vybavení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Berlín: Služby programového vybavení

  • Zveřejněno
    29/04/2022
  • Lhůta
    27/05/2022
  • Otevírání nabídek
    27/05/2022
  • Udělení zakázky
    13/06/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Charité Universitätsmedizin Berlin
Místo plnění
NUTS code: DE30 Berlin
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE300 Berlin
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72260000 Služby programového vybavení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1.00 EUR
Číslo nabídky
AL 34/22
Popis

Die Charité - Universitätsmedizin Berlin, Charitéplatz 1, 10117 Berlin veröffentlicht ein Vergabeverfahren, dessen Ausschreibungsgegenstand der Abschluss eines Rahmenvertrages über SAP-Beratungs- und Projektentwicklungsleistungen in den SAP-Modulen CO, BW, Netweaver Portal, BO, FI, MM, SD, SRM, HCM, IS-H, PaPM, UI5/FIORI ist.

Metoda podání
Elektronicky:
https://vergabeplattform.charite.de?tid=09f8c4fa010122076bbc6402dce9ecb9
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
27/05/2022 11:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
1.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: SAP Deutschland SE & Co. KG
Poštovní adresa: Tesdorpfstraße 8
Obec: Hamburg
PSČ: 20148
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.