Publications Office of the EU
MISSION DE MAÎTRISE D'oeUVRE DANS LE CADRE D'UNE OPÉRATION DE CONSTRUCTION NEUVE D'UNE RÉSIDENCE AUTONOMIE D'ENVIRON 50 LOGEMENTS, SISE 17 AVENUE HENRI BARBUSSE À TRAPPES (78) - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

MISSION DE MAÎTRISE D'oeUVRE DANS LE CADRE D'UNE OPÉRATION DE CONSTRUCTION NEUVE D'UNE RÉSIDENCE AUTONOMIE D'ENVIRON 50 LOGEMENTS, SISE 17 AVENUE HENRI BARBUSSE À TRAPPES (78)

  • Zveřejněno
    12/05/2025
  • Lhůta
    06/06/2025
  • Otevírání nabídek
    06/06/2025
  • Udělení zakázky
    26/08/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
LES RESIDENCES SOCIETE ANONYME D'HABITATIONS A LOYER MODERE
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR103 Yvelines
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79311100 Plán průzkumu
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
420,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
375,000.00 EUR
Číslo nabídky
25-30
Popis

La présente consultation a pour objet a pour objet une mission de maîtrise d'oeuvre dans le cadre d'une opération de construction neuve d'une résidence autonomie d'environ cinquante (50) logements, sise 17 avenue Henri Barbusse à TRAPPES (78). Les éléments de mission confiés sont listés à l'article R. 2431-4 du Code de la commande publique. Il est également confié une mission complémentaire relative à l'ordonnancement, la coordination et le pilotage du chantier (OPC). La présente consultation est passée sous la forme d'un appel d'offres ouvert, conformément aux dispositions des articles L. 2124-2 et R. 2124-2 1° du Code de la commande publique. Conformément aux dispositions des articles L. 2113-10, L. 2113-11 et R. 2113-2 du Code de la commande publique, l'Acheteur a choisi de ne pas allotir. La dévolution en lots séparés risque de rendre techniquement difficile ou financièrement plus coûteuse l'exécution des prestations, objet du présent marché. Le présent marché est conclu sous la forme d'un marché public de maîtrise d'oeuvre traité à prix global et forfaitaire. Le présent marché ne prévoit pas de tranches optionnelles, de prestations supplémentaires éventuelles ou de variantes

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1644661
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1644661
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
06/06/2025 14:00
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Valeur technique de l'offre
Váha (procenta, přesně) : 60
Kritérium:
Typ: price
Popis: Prix
Váha (procenta, přesně) : 40
Odhadovaná hodnota
420,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
375,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: B + C ARCHITECTES
Poštovní adresa:
Obec: Paris 10
PSČ: 75010
Země:
Úřední název: BIOTOPE INGENIERIE
Poštovní adresa:
Obec: Paris
PSČ: 75006
Země:
Úřední název: LOCUSCAPE
Poštovní adresa:
Obec: Fontenay-Sous-Bois
PSČ: 94120
Země:
Úřední název: ACCEO
Poštovní adresa:
Obec: La Ciotat
PSČ: 13600
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.