Publications Office of the EU
Německo-Blaustein: Technické projektování - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Blaustein: Technické projektování

  • Zveřejněno
    23/08/2016
  • Lhůta
    21/09/2016
  • Udělení zakázky
    12/04/2017
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Stadt Blaustein
Místo plnění
NUTS code: DE145 Alb-Donau-Kreis
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE145 Alb-Donau-Kreis
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71320000 Technické projektování
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
228,133.99 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Sanierungs- und Erweiterungsmaßnahmen an Gebäuderiegeln im Schulzentrum Ehrenstein sowie Neubau
einer Mensa und Verwaltungsräume.
BGF Sanierung / Erweiterung: ca. 2 740 m2
BGF Mensa und Verwaltung: ca. 1 080 m2
Die Umsetzung der Baumaßnahmen erfolgt im laufenden Betrieb, d. h. es können immer nur Teile ausgelagert
werden. Entsprechend wird die Umsetzung der Maßnahmen in mehreren Bauabschnitten erfolgen.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: nps Bauprojektmanagement GmbH
Poštovní adresa: Adolph-Kolping-Platz 1
Obec: Ulm
Kód NUTS: DE144
PSČ: 89073
Země: DEU
Kontaktní osoba: Thomas Hegele
Hlavní adresa: www.nps-pm.de
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
228,133.99 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Schreiber Ingenieure Systemplanung GmbH
Poštovní adresa: Magirus-Deutz-Str. 16
Obec: Ulm
PSČ: 89077
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.