Publications Office of the EU
Soutěž o udělení mandátu k řízení technických a administrativních činností italsky mluvícího vzdělávacího redakčního zařízení: rozvržení, tisk a fakturace výukových materiálů pro odborné vzdělávání. - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Soutěž o udělení mandátu k řízení technických a administrativních činností italsky mluvícího vzdělávacího redakčního zařízení: rozvržení, tisk a fakturace výukových materiálů pro odborné vzdělávání.

  • Zveřejněno
    30/09/2025
  • Lhůta
    10/11/2025
  • Udělení zakázky
    19/12/2025
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Gruppo di lingua italiana per i materiali d'insegnamento
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: CH070 Ticino
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
80000000 Vzdělávání a školení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
630,822.94 CHF
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

„Italská jazyková skupina pro výukové materiály“ (GLIMI), komise podporovaná „Mezikantonální konferencí o veřejném vzdělávání a kultuře – frankofonní Švýcarsko a Ticino“ (CIIP), hledá tiskárnu/tiskárnu, která by byla pověřena výrobou grafických, technických a digitálních materiálů, tiskem, skladováním, distribucí, fakturací a výběrem příjmů z výukových materiálů pro odborné vzdělávání prodávaných prostřednictvím digitální platformy (která bude spravována uchazečem, jemuž bude zadána zakázka), které jsou určeny pro profesní centra v kantonu Ticino a kantonu Grisons.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Elektronické podání: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
tdf-non-av
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Criteri di aggiudicazione
Váha (procenta, přesně) :
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
630,822.94 CHF
Přidělení zakázky
Úřední název: IT_Fontana Print SA
Poštovní adresa:
Obec: Pregassona
PSČ: 6963
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.