Publications Office of the EU
Slovensko-Bratislava: Opravy a údržba - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Slovensko-Bratislava: Opravy a údržba

  • Udělení zakázky
    03/11/2014
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.
Místo plnění
NUTS code: SK Slovensko
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50000000 Opravy a údržba
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
400,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
400,000.00 EUR
Číslo nabídky
334/2014-SeL
Popis

Provádění běžné a pravidelné údržby (technické úpravy), tj. souboru prací, které mají být prováděny v pravidelných intervalech, jakož i servisních prací prováděných nad rámec záručních oprav, včetně technické podpory elektronického systému řízení sítě pro automatické výdeje kapalin.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
400,000.00
Konečná hodnota zakázky
400,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: PETROCard Czech s.r.o.
Poštovní adresa: Čs. exilu 479/9
Obec: Ostrava-Poruba
PSČ: 708 00
Země: CZE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.