Publications Office of the EU
Řecko-Rio Patron: Průmyslové a laboratorní pece, spalovny a zapékací pece - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Řecko-Rio Patron: Průmyslové a laboratorní pece, spalovny a zapékací pece

  • Zveřejněno
    15/09/2023
  • Lhůta
    25/10/2023
  • Otevírání nabídek
    31/10/2023
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
ΜΟΔΥ ΕΛΚΕ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ
Místo plnění
NUTS code: EL632 Αχαΐα
Sídlo kupujícího
NUTS code: EL632 Αχαΐα
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
42300000 Průmyslové a laboratorní pece, spalovny a zapékací pece
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
175,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
15/2023
Popis

Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια, η εγκατάσταση και η εκπαίδευση στη χρήση κλιβάνου υγραερίου, κατάλληλου για την εκτέλεση ενδεικτικών δοκιμών πυραντίστασης δομικών στοιχείων και υλικών, απαρτιζόμενου από θάλαμο καύσης διαστάσεων κατ’ ελάχιστον 1.5 × 1.5 × 1.5 m3, με οριζόντιο και κατακόρυφο άνοιγμα, και σύστημα απαγωγής καυσαερίων με κατάλληλη διασύνδεση σε υπάρχουσα καμινάδα. Το σύστημα θα συνοδεύεται από καυστήρες συνολικής ισχύος τουλάχιστον 1500 kW με αυτόματο έλεγχο, στοιχεία καταγραφής θερμοκρασιών, και ηλεκτρικό πίνακα. Για τα τελευταία, θα παρέχεται κατάλληλη διασύνδεση σε υπάρχουσα ηλεκτρονική μονάδα ψηφιακού ελέγχου (controller). Εναλλακτικά, θα παρέχεται νέα (ανεξάρτητη) ηλεκτρονική μονάδα ψηφιακού ελέγχου (controller). Το σύστημα θα συνοδεύεται από εγγύηση τουλάχιστον δωδεκάμηνης διάρκειας. Ο Ανάδοχος θα πρέπει να παρέχει τη δυνατότητα εξυπηρέτησης πελατών (service) τόσο απομακρυσμένα όσο και επί τόπου.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: ΜΟΔΥ ΕΛΚΕ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ
Poštovní adresa: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ ΡΙΟΥ
Obec: ΡΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
Kód NUTS: EL632
PSČ: 26504
Země: GRC
Kontaktní osoba: ΜΑΡΙΑ ΣΠΑΘΑΡΑ
Hlavní adresa: http://research.upatras.gr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
31/10/2023 12:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
175,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.