Publications Office of the EU
Přijímání a zpracování materiálů na spalování odpadu - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Přijímání a zpracování materiálů na spalování odpadu

  • Zveřejněno
    04/12/2023
  • Lhůta
    12/01/2024
  • Otevírání nabídek
    15/01/2024
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
LSR Landskrona-Svalövs Renhållnings AB
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: SE224 Skåne län
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90513300 Spalování odpadu
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
30,000,000.00 SEK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
2023-459
Popis

LSR přijímá odpad ke spalování prostřednictvím sběru v prostorách domácností ve formě zbytkového odpadu a ve formě hrubého odpadu z recyklačních center. Kromě toho je dřevo chráněné dřevem také sbíráno ke spalování prostřednictvím našich recyklačních center. Účelem veřejné zakázky je zajistit zpracování stávajících frakcí spálením.

Metoda podání
Elektronicky:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=3041&GoTo=Tender
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=3041&GoTo=Tender
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
15/01/2024 00:00
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis:
Váha (procenta, přesně) :
Odhadovaná hodnota
30,000,000.00 SEK
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: SYSAV Industri AB
Poštovní adresa:
Obec: MALMÖ
PSČ: 20213
Země:
Úřední název: Öresundskraft Kraft & Värme Aktiebolag
Poštovní adresa:
Obec: HELSINGBORG
PSČ: 25106
Země:
Úřední název: Halmstads Energi och Miljö AB
Poštovní adresa:
Obec: HALMSTAD
PSČ: 30102
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.