Publications Office of the EU
Rámcová dohoda o dodávkách Různé potravinářské výrobky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Rámcová dohoda o dodávkách Různé potravinářské výrobky

  • Zveřejněno
    07/08/2026
  • Dnes
    04/09/2026
  • Lhůta
    07/09/2026
  • Otevírání nabídek
    07/09/2026
Stav
Zveřejněno
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO125 Mureş
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
15800000 Různé potravinářské výrobky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
4,501,004.10 RON
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
2
Číslo nabídky
4323209/2026/21084/04.08.2026
Popis

Různá dohoda o dodávkách potravin AC bude jasně a úplně reagovat na všechny žádosti jedenáctý den před uplynutím lhůty pro podání nabídek. Počet dnů, do nichž lze požádat o vysvětlení před uplynutím lhůty pro podání nabídek/zájemců 18 dnů.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.e-licitatie.ro
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.e-licitatie.ro
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
07/09/2026 14:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.