Publications Office of the EU
Předběžné tržní konzultace – nezávazné – vyžádané podle čl. 77 odst. 1 legislativního nařízení č. 36/2023 za účelem ověření referenčního trhu pro poskytování běžných a mimořádných služeb údržby, pomoci a školení personálu pro radiografické skenování nákladních kontejnerů (č. 5 vzor HCVG 6033 VIZUAL) - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Předběžné tržní konzultace – nezávazné – vyžádané podle čl. 77 odst. 1 legislativního nařízení č. 36/2023 za účelem ověření referenčního trhu pro poskytování běžných a mimořádných služeb údržby, pomoci a školení personálu pro radiografické skenování nákladních kontejnerů (č. 5 vzor HCVG 6033 VIZUAL)

  • Oznámení výsledků
    27/02/2024
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Neaktivní
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Agenzia delle Dogane e dei Monopoli
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITI43 Roma
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50530000 Opravy a údržba strojů a zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Toto veřejné oznámení má za cíl: — otestovat současný potenciál referenčního trhu, veškerá dostupná řešení, jakož i průměrné cenové podmínky pro poskytování běžných a mimořádných služeb údržby, pomoc a školení zaměstnanců pro radiografické systémy pro snímání nákladních kontejnerů (č. 5 modelu HCVG 6033 VIZUAL); — vzít na vědomí skutečnou existenci více než jednoho hospodářského subjektu, který má potenciální zájem o poskytování služeb, jichž se týká tato konzultace, a který je schopen vykonávat všechny požadované činnosti, protože splňují nezbytné požadavky; — Zajistit maximální publicitu iniciativy s cílem zajistit co nejširší šíření informací a dosáhnout co nejúčinnější účasti zúčastněných stran. Toto oznámení není přímo zaměřeno na zadání zakázky a v žádném případě nepředstavuje výzvu k účasti ve veřejném nabídkovém řízení nebo veřejné nabídce (bývalý článek 1336 občanského zákoníku); Účastníci tzv. tržní konzultace nezískají žádné právo účastnit se jakéhokoli postupu, který bude agentura moci zahájit na základě výsledku konzultace.Vyjádření zájmu předložené hospodářským subjektem tedy v žádném případě nezavazuje agenturu, která si v každém případě vyhrazuje pozastavit, prodloužit, změnit a/nebo zrušit konzultaci týkající se tohoto veřejného oznámení a/nebo nereagovat na výzvu k následnému zadávacímu řízení, aniž by žadatel mohl uplatnit jakékoli právo nebo nárok, a to ani podle článků 1337 a 1338 občanského zákoníku.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Není k dispozici
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.