Publications Office of the EU
Výběrové řízení na smlouvu o masáži a fyzioterapii - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Výběrové řízení na smlouvu o masáži a fyzioterapii

  • Zveřejněno
    05/05/2026
  • Lhůta
    04/06/2026
  • Otevírání nabídek
    05/06/2026
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Styrelsen for International Rekruttering og Integration
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DK012 Københavns omegn
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
98333000 Masáže
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,300,000.00 DKK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
741807b1-7513-4d72-8e67-74d11211a05c
Popis

Dánská agentura pro mezinárodní nábor a integraci (SIRI) je agenturou spadající pod ministerstvo pro přistěhovalectví a integraci. SIRI podporuje nábor kvalifikovaných zahraničních zaměstnanců a studentů vzdělávacími institucemi a společnostmi. SIRI zajišťuje občanům EU snadný a rychlý přístup do Dánska. Kromě toho SIRI radí obcím a dalším aktérům v oblasti přijímání, integrace a prevence, aby cizinci mohli uspět v dánské společnosti. V SIRI pracuje přibližně 500 zaměstnanců. V roce 2024 obdrželi zaměstnanci SIRI celkem 971 masáží, které ukazují, že o tento typ služeb je velký zájem a potřeba.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.ethics.dk/ethics/eo#/a8d9c436-0c66-4cc9-93e4-7728c63fc8bd/homepage
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.ethics.dk/ethics/eo#/a8d9c436-0c66-4cc9-93e4-7728c63fc8bd/homepage
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
05/06/2026 11:00
Způsob zadání zakázky
Kvalitet
Odhadovaná hodnota
1,300,000.00 DKK
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.