Publications Office of the EU
Francie-Paříž: Bankovnictví - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Paříž: Bankovnictví

  • Zveřejněno
    12/08/2022
  • Lhůta
    02/09/2022
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Institut d'émission d'Outre-Mer (IEOM)
Místo plnění
NUTS code: French Polynesia
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR101 Paris
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66110000 Bankovnictví
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
2022-37
Popis

Collecte auprès du public en Polynésie française de pièces authentiques de l'ancienne gamme en FCFP et leur échange contre des pièces de la nouvelle gamme en FCFP ou des billets en FCFP ayant cours légal puis le reversement régulier de ces valeurs au guichet de l'IEOM sis à Papeete.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Institut d'émission d'Outre-Mer (IEOM)
Národní registrační číslo: 784301111
Poštovní adresa: 115 Rue Réaumur
Obec: Paris
Kód NUTS: FR101
PSČ: 75002
Země: FRA
Kontaktní osoba: Achats@iedom-ieom.fr
Hlavní adresa: https://www.ieom.fr/ieom/
Elektronicky:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2022_Q-GkwU_7UH
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.