Publications Office of the EU
Rumunsko-Iași: Užitková vozidla - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-Iași: Užitková vozidla

  • Zveřejněno
    25/10/2017
  • Udělení zakázky
    12/12/2017
  • Lhůta
    17/12/2017
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Unitatea Militara 02543 Iasi
Místo plnění
NUTS code: RO213 Iaşi
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34144700 Užitková vozidla
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
832,773.00 RON
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
832,080.00 RON
Číslo nabídky
A-1856
Popis

Achiziția a 6 (șase) bucăți autoutilitare transport materiale și persoane conform fișei tehnice anexate la documentația de atribuire.
Valoarea estimata exclusiv T.V.A. este de 832 773,00 RON.
Locatia livrarii produselor: Loc. Iași, str. Aeroportului nr. 2, jud. Iași.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
832,773.00 RON
Konečná hodnota zakázky
832,080.00 RON
Přidělení zakázky
Úřední název: DUTCH TRUCK SERVICES
Poštovní adresa: Str. Depozitelor nr. 20A, județul Argeș
Obec: Pitești
PSČ: 110139
Země: ROU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.