Publications Office of the EU
Rumunsko-București: Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-București: Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky

  • Udělení zakázky
    01/02/2023
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu"
Místo plnění
NUTS code: RO321 Bucureşti
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO321 Bucureşti
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33600000 Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
6,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
6,000.00 RON
Číslo nabídky
4284134_2023_PAAPD1395960
Popis

contract furnizare MEDICAMENTE-111 lot

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
6,000.00
Konečná hodnota zakázky
6,000.00 RON
Přidělení zakázky
Úřední název: ECODET ACTIV S.R.L.
Poštovní adresa: Strada Fizicienilor, Nr. 22
Obec: Bucuresti
PSČ: 032066
Země: ROU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.