Publications Office of the EU
Francie-Lisses: Služby vysazování a údržby zelených ploch - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Lisses: Služby vysazování a údržby zelených ploch

  • Zveřejněno
    23/04/2021
  • Lhůta
    21/05/2021
  • Otevírání nabídek
    25/05/2021
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Commune de Lisses
Místo plnění
NUTS code: FR104 Essonne
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR104 Essonne
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
77310000 Služby vysazování a údržby zelených ploch
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,200,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
3
Číslo nabídky
2021003TLFS077
Popis

Les prestations d'entretien courant des espaces verts, parcs et jardins, les travaux d'élagage et l'entretien des terrains de sports engazonnés sur la commune de Lisses.

Metoda podání
Elektronicky:
https://marches.maximilien.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=790040&orgAcronyme=s9y
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
25/05/2021 09:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.