Publications Office of the EU
Itálie-Turín: Prořezávání stromů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itálie-Turín: Prořezávání stromů

  • Zveřejněno
    15/11/2022
  • Lhůta
    30/11/2022
  • Otevírání nabídek
    01/12/2022
  • Udělení zakázky
    23/02/2023
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
CITTA' DI TORINO – Divisione Contratti, Appalti ed Economato - Unità Operativa Appalti di Servizi e Forniture
Místo plnění
NUTS code: ITC11 Torino
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITC11 Torino
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
77341000 Prořezávání stromů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
889,248.18 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
889,248.18 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
62/2022
Popis

INTERVENTI STRAORDINARI PER SERVIZI DI RIPRISTINO E RISANAMENTO DEL PATRIMONIO ARBOREO DEI VIALI URBANI

Metoda podání
Elektronicky:
https://gare.comune.torino.it
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
01/12/2022 09:30
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.