Publications Office of the EU
Itálie-Carimate: Elektrická energie - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Itálie-Carimate: Elektrická energie

  • Zveřejněno
    18/04/2015
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Neaktivní
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Sud Seveso Servizi SpA
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09310000 Elektrická energie
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Systém kvalifikace pro dodávky elektřiny do čistíren odpadních vod a zdvihacích stanic ve vlastnictví:
SUD Seveso Servizi SpA,
Alto Lura Srl: sídlo a správní adresa: Via Toti 4 22070 Bulgarograsso (CO),
ASIL SpA: sídlo a správní kancelář Via Cesare Battisti 21 22046 Merone (CO),
— ASME SpA: sídlo a správní kancelář: Via Trieste 17/4 22036 Erba (CO),
Canturina Servizi Territoriali SpA: sídlo a správní kancelář Via Vittorio Veneto 10 22063 (CO),
Praha SpA: sídlo a správní kancelář Via dei Cipressi 8 22066 Mariano C.se (CO),
Služba 24 Idrico Srl: sídlo a správní kancelář Via Urago 47 22038 Tavernerio (CO),
Valbe Servizi SpA: sídlo a správní kancelář Via Caravaggio 42 22066 Mariano C.se (CO).
Množství administrativy orientačně odhadnutá na ročním základě jsou (č.j. 2015):
podniku Sud Seveso Servizi SpA: 1 bod dodávky na MT (15 kV) – odhadem 2 900 000 kWh/rok – počet 3 míst dodávky v BT – odhadem 100 000 kWh/rok,
— podniku Alto Lura S.rl: 1 bod dodávky na MT (15 kV) – odhadovaná celková spotřeba 4 000 000 kWh/rok – žádné body dodávky v BT – odhadovaná 0 kWh/rok,
— podniku ASIL SpA: 2 místa dodávky na MT (15 kV) – odhadovaná celková spotřeba 5 100 000 kWh/rok – č. 16 míst dodávek v BT – odhadem 400 000 kWh/rok,
— podniku ASME SpA: 1 místo dodávky na MT (15 kV) – odhadovaná celková spotřeba 600 000 kWh/rok – č. 23 míst dodávek v BT – odhadem 2 700 000 kWh/rok,
podniku Canturina Servizi Territoriali SpA: 3 místa dodávky na MT (15 kV) – odhadovaná celková spotřeba 3 600 000 kWh/rok – počet 7 míst dodávek v BT – odhadem 1 200 000 kWh/rok,
— podniku Praha SpA: 1 místo dodávky na MT (15 kV) – odhadovaná celková spotřeba 600 000 kWh/rok – č. 45 míst dodávek v BT – odhadem 3 600 000 kWh/rok,
— podniku Service 24 SpA: 1 místo dodávky na MT (15 kV) – odhadovaná celková spotřeba 900 000 kWh/rok – počet 20 míst dodávek v BT – odhadem 1 200 000 kWh/rok,
podniku Valbe Servizi SpA:2 místa dodávky na MT (15 kV) – odhadovaná celková spotřeba 2 500 000 kWh/rok – počet 4 míst dodávek v BT – odhadem 200 000 kWh/rok.
S výhradou jakýchkoli změn, které mohou nastat v souvislosti se skutečnými potřebami těchto institucí.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.