Publications Office of the EU
Španělsko-Santander: Balík programů pro oblast vzdělávání - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Santander: Balík programů pro oblast vzdělávání

  • Zveřejněno
    10/09/2021
  • Lhůta
    24/09/2021
  • Zrušeno
    05/11/2021
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Consejería de Educación, Formación Profesional y Turismo del Gobierno de Cantabria
Místo plnění
NUTS code: ES130 Cantabria
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES130 Cantabria
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
48190000 Balík programů pro oblast vzdělávání
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
941,830.95 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
U09SUM2053
Popis

Suministro de licencias de contenidos digítales educativos para centros públicos de enseñanza no universitaria

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Consejería de Educación, Formación Profesional y Turismo del Gobierno de Cantabria
Národní registrační číslo: S3933002B
Poštovní adresa: Vargas 53 - 7ª planta
Obec: Santander
Kód NUTS: ES130
PSČ: 39010
Země: ESP
Kontaktní osoba: Consejería de Educación, Formación Profesional y Turismo del Gobierno de Cantabria
Hlavní adresa: https://contrataciondelestado.es
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
04/10/2021 09:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
941,830.95 EUR
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.