Publications Office of the EU
Malta-Floriana: Zdravotnické přístroje - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Malta-Floriana: Zdravotnické přístroje

  • Zveřejněno
    09/01/2023
  • Lhůta
    07/02/2023
  • Otevírání nabídek
    07/02/2023
  • Udělení zakázky
    28/04/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Department of Contracts
Místo plnění
NUTS code: MT00 Malta
Sídlo kupujícího
NUTS code: MT Malta
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33100000 Zdravotnické přístroje
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
133,323.16 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

CT2376/2022 - Tender for the Provision of Overnight Polysomnography with ETCO2 BI-Level Sleep Lab System with Reduced Environmental Impact and including Energy Efficient IT Equipment for the Respiratory Department at Mater Dei Hospital inclusive of all Consumables for a period of 8 years

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.etenders.gov.mt/epps/cft/prepareViewCfTWS.do?resourceId=9502433
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
07/02/2023 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
133,323.16 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: HospiMalta
Poštovní adresa: 2, Datax, Imradd Street,
Obec: Ta' Xbiex
PSČ: XBX1150
Země: MLT
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.