Publications Office of the EU
Belgie-Gand: Malířské práce - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Belgie-Gand: Malířské práce

  • Zveřejněno
    27/09/2019
  • Lhůta
    25/10/2019
  • Otevírání nabídek
    25/10/2019
  • Udělení zakázky
    17/12/2019
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Universiteit Gent
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: BE234 Arr. Gent
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45442100 Malířské práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,365,682.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
4
Číslo nabídky
DGFB/2019/011
Popis

Akceptace prací se týká malby a instalace zdí a podlahových krytin v budovách Univerzity v Gentu, Hogeschool Gent, Artveldehogeschool a Hogeschool West-Vlaanderen.
Toto schválení zahrnuje provedení stavebních prací této povahy:
provádění omítkových prací,
odstranění starých krytin stěn,
propuknutí stávajících podlahových krytin a pokovování,
použití krytin stěn,
malování stropů a stěn,
kovová malba,
malířství na dřevitých podložkách,
průhledná manipulace se dřevěnou hmotou
laky z dřevěných materiálů,
roušky na parketové podlahy,
opětovné nebo rozprašování pružných spojů,
—přípravné práce spodních podlaží,
dodání a instalace měkkých podlahových krytin v linu,
Hodinová mzda je rovněž účtována zaměstnancům v pohotovostním režimu a za dodání vozidel.

Metoda podání
Elektronicky:
https://eten.publicprocurement.be
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
25/10/2019 09:00
Kupující
Hogeschool West-Vlaanderen
Hogeschool Gent
Arteveldehogeschool
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.