Publications Office of the EU
Německo-Lipsko: Instalace a montáž měřících přístrojů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Lipsko: Instalace a montáž měřících přístrojů

  • Zveřejněno
    12/10/2022
  • Lhůta
    08/11/2022
  • Otevírání nabídek
    08/11/2022
  • Udělení zakázky
    19/12/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
WSL Wohnen & Service Leipzig GmbH
Místo plnění
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
51210000 Instalace a montáž měřících přístrojů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
0.02 EUR
Číslo nabídky
140_LWB_03-2022-0008
Popis

Installation von Verteil- und Messgeräten in bewohnten Wohnobjekten und sonstigen Objekten und deren anschließende Instandhaltung, Austausch und Ablesung

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Leipziger Wohnungs-und Baugesellschaft mbH
Poštovní adresa: Wintergartenstraße 4
Obec: Leipzig
Kód NUTS: DED51
PSČ: 04103
Země: DEU
Kontaktní osoba: Zentraler Einkauf
Hlavní adresa: www.lwb.de
Elektronicky:
www.evergabe.de
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
08/11/2022 10:15
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
0.02 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Wasser- und Wärmemesstechnikservice Trenkmann
Poštovní adresa: Pohlersfeld 16
Obec: Böhlen
PSČ: 04564
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.