Publications Office of the EU
Rumunsko-Bukurešť: Služby při těžbě řeziva - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-Bukurešť: Služby při těžbě řeziva

  • Udělení zakázky
    10/07/2018
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Regia Națională a Pădurilor — Romsilva R.A.
Místo plnění
NUTS code: RO215 Suceava
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO321 Bucureşti
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
77211100 Služby při těžbě řeziva
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
104,952.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
95,680.00 RON
Číslo nabídky
5
Popis

Servicii de exploatare forestiera

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
104,952.00
Konečná hodnota zakázky
95,680.00 RON
Přidělení zakázky
Úřední název: Damarcons S.R.L.
Poštovní adresa: Strada, Nr.
Obec: Rădăuți
PSČ: 725400
Země: ROU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.