Publications Office of the EU
Německo-Gütersloh: Práce na fasádách - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Gütersloh: Práce na fasádách

  • Zveřejněno
    27/09/2022
  • Lhůta
    24/10/2022
  • Udělení zakázky
    24/11/2022
  • Otevírání nabídek
    24/10/2023
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Geno/G-eins Bauträger GmbH & Co. oHG
Místo plnění
NUTS code: DEA41 Bielefeld, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEA42 Gütersloh
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45443000 Práce na fasádách
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
272,490.96 EUR
Číslo nabídky
300-12_4
Popis

Metallbau-STAHL-Elemente

Metoda podání
Elektronicky:
http://www.bi-medien.de
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
24/10/2023 08:30
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
272,490.96 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: H. O. Schlüter GmbH
Poštovní adresa: Industriestraße 10
Obec: Lübz
PSČ: 19386
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.