Publications Office of the EU
Německo-Berlín: Architektonické, technické a plánovací služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Berlín: Architektonické, technické a plánovací služby

  • Zveřejněno
    28/02/2020
  • Lhůta
    30/03/2020
  • Udělení zakázky
    29/06/2020
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Berliner Bäder-Betriebe (BBB) – Anstalt des öffentlichen Rechts
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE30 Berlin
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71240000 Architektonické, technické a plánovací služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
0.01 EUR
Číslo nabídky
BBB-2020-0039
Popis

Fachplanung- Technische Gebäudeausrüstung Anl. Gr. 1-8 Sanierung Stadtbad Charlottenburg Neue Halle.

Metoda podání
Elektronicky:
https://vergabeplattform.bwb.de/NetServer/TenderingProcedureDetails?function=_Details&TenderOID=54321-Tender-1707ca532b3-50e6d6763379a0d8
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
0.01 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Kannewischer Ingenieurbüro AG
Poštovní adresa:
Obec: Cham
PSČ:
Země: CHE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.