Publications Office of the EU
Itálie-Řím: Bankovnictví - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itálie-Řím: Bankovnictví

  • Zveřejněno
    21/12/2020
  • Lhůta
    01/02/2021
  • Otevírání nabídek
    02/02/2021
  • Udělení zakázky
    17/11/2021
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
ATAC S.P.A. AZIENDA PER LA MOBILITÀ
Místo plnění
NUTS code: ITI43 Roma
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITI43 Roma
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66110000 Bankovnictví
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
4,149,319.15 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
3,421,014.50 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Procedura Aperta, ai sensi dell’art. 3, comma 1, lett sss), dell’art.60 e dell’art. 122 del D.Lgs 50/16, per l’affidamento dell’appalto, rientrante nell’ambito dei settori speciali, relativo ad un Servizio di Pagamento elettronico unico ed integrato (di seguito Servizio di Pagamento o Payment Service) in grado di gestire i pagamenti relativi alle transazioni EMV Transit, a quelle delle Macchine Emettitrici di Biglietti (MEB), a quelle effettuate nelle biglietterie, a quelle relative alla verifica dei Titoli di viaggio e a quelle dell’e-commerce, da esperire con il sistema dell’e-procurement

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Atac SpA Azienda per la mobilità
Poštovní adresa: via Prenestina 45
Obec: Roma
Kód NUTS: ITI43
Země: ITA
Kontaktní osoba: Stefania Paoletti
Hlavní adresa: http://www.atac.roma.it/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
02/02/2021 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
4,149,319.15 EUR
Konečná hodnota zakázky
3,421,014.50 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: SIA S.p.A
Poštovní adresa: VIA PRENESTINA, 45
Obec: Milano (MI)
PSČ: 20136
Země: ITA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.