Publications Office of the EU
Itálie-Cuneo: Různé zdravotnické přístroje a výrobky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Itálie-Cuneo: Různé zdravotnické přístroje a výrobky

  • Zveřejněno
    14/11/2017
  • Lhůta
    15/12/2017
  • Otevírání nabídek
    19/12/2017
  • Udělení zakázky
    28/12/2017
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
ASL CN1
Místo plnění
NUTS code: ITC16 Cuneo
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITC16 Cuneo
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33190000 Různé zdravotnické přístroje a výrobky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,596,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
14,252,000.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
6898282
Popis

Fornitura, tramite accordo quadro, di dispositivi per stomia, urostomia e cateteri vescicali per autocateterismo di cui all’elenco 2 del D.M. 332/1999 occorrenti ai pazienti dell’ASL CN 1.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: ASL CN1
Poštovní adresa: Via Carlo Boggio 12
Obec: Cuneo
Kód NUTS: ITC16
PSČ: 12100
Země: ITA
Kontaktní osoba: dott.ssa Laura Carignano
Hlavní adresa: www.aslcn1.it
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
19/12/2017 10:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.