Publications Office of the EU
Španělsko-Madrid: Elektrická energie - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Madrid: Elektrická energie

  • Zveřejněno
    17/03/2020
  • Lhůta
    09/06/2020
  • Udělení zakázky
    10/08/2020
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Gerencia Umivale, Mútua Colaboradora con la Seguridad Social número 15
Místo plnění
NUTS code: ESZ Extra-Regio NUTS 1
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES300 Madrid
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09310000 Elektrická energie
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
869,182.68 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
434,591.34 EUR
Číslo nabídky
SUM-20-071-SSGG
Popis

Suministro eléctrico para los centros Umivale.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Gerencia Umivale Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 15
Národní registrační číslo: G96236443
Poštovní adresa: C/ del Poeta Joan Maragall, 31
Obec: Madrid
Kód NUTS: ES300
PSČ: 28020
Země: ESP
Kontaktní osoba: Gerencia Umivale Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 15
Hlavní adresa: https://umivale.es/conocenos/licitaciones
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
869,182.68 EUR
Konečná hodnota zakázky
434,591.34 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Ninobe Servicios Energéticos, S. L. U.
Poštovní adresa: Ronda Narcís Monturiol, 6, oficina 103 B
Obec: Paterna
PSČ: 46980
Země: ESP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.