Publications Office of the EU
Litva-Vilnius: Přístroje k léčbě zlomenin, šrouby a desky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Litva-Vilnius: Přístroje k léčbě zlomenin, šrouby a desky

  • Zveřejněno
    12/12/2019
  • Lhůta
    20/01/2020
  • Udělení zakázky
    06/02/2020
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Viešoji įstaiga Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinika
Místo plnění
NUTS code: LT Lietuva
Sídlo kupujícího
NUTS code: LT Lietuva
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33141770 Přístroje k léčbě zlomenin, šrouby a desky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
133,968.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis


Předmětem této smlouvy jsou destičky, šrouby a zařízení pro osteosyntézu obličejové kosti (dále jen „zboží“).
Požadavky na dodávky jsou stanoveny v technické specifikaci uvedené v příloze 3 zadávací dokumentace.

Metoda výpočtu kupní ceny je pevná sazba s přezkumem.

Prozatímní množství zboží, které má být pořízeno, se stanoví na základě maximální výše finančních prostředků přidělených na pořízení zboží ve výši 133 968 EUR bez DPH.

Množství dodávek, které mají být pořízeny během plnění zakázky, jakož i cena zakázky, kterou veřejný zadavatel zaplatí dodavateli, závisí na skutečných objednávkách, tj. pořízené množství nesmí překročit množství uvedené v bodě 2.3 zadávací dokumentace, maximální výši uvedených finančních prostředků a veřejný zadavatel může odkoupit méně.

Ing.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Viešoji įstaiga Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinika
Národní registrační číslo: 191744287
Poštovní adresa: Žalgirio g. 117
Obec: Vilnius
Kód NUTS: LT
PSČ: LT-08217
Země: LTU
Kontaktní osoba: Inga Sadukienė
Hlavní adresa: http://www.zalgirioklinika.lt
Elektronicky:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=490318&B=PPO
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
133,968.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: UAB „Graina“
Poštovní adresa: Durpyno g. 22
Obec: Panevėžys
PSČ: LT-36237
Země: LTU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.