Publications Office of the EU
Itálie-Foligno: Sociální zařízení pro děti a mládež - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Itálie-Foligno: Sociální zařízení pro děti a mládež

  • Udělení zakázky
    07/07/2015
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: ITI21 Perugia
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
85311300 Sociální zařízení pro děti a mládež
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
72,047.29
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
227,918.01 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Služby péče o mládež pro děti.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
72,047.29
Konečná hodnota zakázky
227,918.01 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: La Locomotiva Società Cooperativa Sociale
Poštovní adresa:
Obec: Foligno
PSČ: 06034
Země: ITA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.