Publications Office of the EU
Francie-Paříž: Poradenské služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Francie-Paříž: Poradenské služby

  • Zveřejněno
    06/07/2016
  • Lhůta
    08/08/2016
  • Otevírání nabídek
    08/08/2016
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Syndicat des transports Île-de-France
Místo plnění
NUTS code: FR101 Paris
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR101 Paris
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
85312320 Poradenské služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
2016-054
Popis

Sdružení STIF si přeje být konzultováno a doprovázeno při svých úkolech týkajících se cestovních informačních služeb a označování a při jednáních s provozovateli dopravy o těchto tématech.
Cílem STIF je harmonizovat reprezentaci informací o cestujících ve všech dopravních prostorech v Ile-de-France:
Bod zastávky
autobusová nádraží
—trolejová stanice
stanice metra
železniční stanice
multimodální pól
vozidlo.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Syndicat des transports Île-de-France
Národní registrační číslo: 28750007800012
Poštovní adresa: 39 bis — 41 rue de Châteaudun
Obec: Paris
Kód NUTS: FR101
PSČ: 75009
Země: FRA
Kontaktní osoba: M. le directeur général du STIF / secrétariat général /AJMP — marchés publics (M. Xavier Baudaillier)
Hlavní adresa: http://www.stif.info
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
08/08/2016 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.