Publications Office of the EU
Polsko-Gdaňsk: Nábytek - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Polsko-Gdaňsk: Nábytek

  • Zveřejněno
    25/08/2023
  • Lhůta
    27/09/2023
  • Zrušeno
    20/10/2023
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Uniwersytet Gdański
Místo plnění
NUTS code: PL63 Pomorskie
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL634 Gdański
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
39100000 Nábytek
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
5B10.291.1.136.2023.MK
Popis

1. Předmětem smlouvy je dodávka hotelového nábytku s montáží (dále jen „nábytek“) pro správu budov kampusu Kashubian Univerzity v Gdaňsku.
2. Klasifikační kód společného slovníku pro veřejné zakázky (CPV): 39100000-3 (Nábytek).
3. Podrobný popis předmětu zakázky je uveden v Popisu předmětu zakázky - Příloze č. 6 k SWZ.
4. Místo dodání nábytku: Správa budov kampusu Kashubian, Borucino 77, 83-323 Kamienica Szlachecka.
5. Veřejný zadavatel požaduje záruku na nábytek po dobu nejméně 12 měsíců, zatímco dodavatel může nabídnout delší záruční dobu s přihlédnutím k ustanovením kapitoly XVI SWZ. Lhůta pro provedení zakázky je jedním z kritérií pro hodnocení nabídek. Podrobnosti o záruce jsou uvedeny v oddíle 7 návrhu dohody – příloze 5 SWZ.

Metoda podání
Elektronicky:
https://platformazakupowa.pl/pn/ug
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
27/09/2023 10:05
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.