Publications Office of the EU
Travaux d'installations de cuisines (VE 4710) - Nouvelle maison des ainés à Rumelange - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Travaux d'installations de cuisines (VE 4710) - Nouvelle maison des ainés à Rumelange

  • Zveřejněno
    13/03/2025
  • Lhůta
    16/04/2025
  • Udělení zakázky
    26/08/2025
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
SERVIOR Etablissement Public
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: LU000 Luxembourg
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45212421 Výstavba restaurací
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,768,929.00 EUR
Číslo nabídky
2500547
Popis

Travaux d'installations de cuisines pour le compte de SERVIOR dans le cadre du projet de construction de la nouvelle Maison des ainés à -3743 Rumelange. Envergure des travaux: installations d'une cuisine de production pour env. 250 repas/jour, installations frigorifiques, hottes, mobilier de cuisines chauds et froids, installations bar/restaurant, cuisines de distribution, équipements.

Metoda podání
Elektronicky:
https://pmp.b2g.etat.lu/entreprise/consultation/533061?orgAcronyme=t5y
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://pmp.b2g.etat.lu/entreprise/consultation/533061?orgAcronyme=t5y
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis: Prix le plus bas á 100%
Váha (procenta, přesně) : 100
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
2,768,929.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Luxcuisines Professional S.à r.l
Poštovní adresa:
Obec: Echternach
PSČ: L-6468
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.