Publications Office of the EU
Švédsko-Västerås: Opravy a údržba automobilů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Švédsko-Västerås: Opravy a údržba automobilů

  • Zveřejněno
    19/02/2019
  • Lhůta
    22/03/2019
  • Otevírání nabídek
    23/03/2019
  • Udělení zakázky
    28/03/2019
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Vafabmiljö Kommunalförbund
Místo plnění
NUTS code: SE125 Västmanlands län
Sídlo kupujícího
NUTS code: SE125 Västmanlands län
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50112000 Opravy a údržba automobilů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,000,000.00 SEK
Číslo nabídky
2019/0139-VKF-4502
Popis

Servis a opravy vozidel

Metoda podání
Elektronicky:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afvvmdovwh&GoTo=Tender
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
23/03/2019 00:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
1,000,000.00 SEK
Přidělení zakázky
Úřední název: Wist Last & Buss AB
Poštovní adresa: Box 380
Obec: Östersund
PSČ: 831 25
Země: SWE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.