Publications Office of the EU
Polsko-Opole: Pára, horká voda a související produkty - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Polsko-Opole: Pára, horká voda a související produkty

  • Zveřejněno
    20/03/2020
  • Lhůta
    24/04/2020
  • Otevírání nabídek
    24/04/2020
  • Udělení zakázky
    20/05/2020
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu
Místo plnění
NUTS code: PL Polska
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL Polska
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09320000 Pára, horká voda a související produkty
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,893,610.00 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
3,195,731.00 PLN
Číslo nabídky
TLZP/2-23/233/29/2020
Popis

Poskytování služeb dodávek tepla pro ústřední vytápění (CO), procesního tepla (CT), užitkové teplé vody – CWU a páry do celního kodexu Unie v Opole na základě pronajatého kotle, zařízení a strojů a přenosové sítě.

Metoda podání
Elektronicky:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
24/04/2020 12:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
2,893,610.00 PLN
Konečná hodnota zakázky
3,195,731.00 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Energetyka Cieplna opolszczyzny S.A.
Poštovní adresa: ul. Harcerska 15
Obec: Opole
PSČ: 45-118
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.