Publications Office of the EU
Dostawa wyrobów medycznych z podziałem na 9 zadań - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawa wyrobów medycznych z podziałem na 9 zadań

  • Zveřejněno
    22/12/2023
  • Lhůta
    26/01/2024
  • Otevírání nabídek
    26/01/2024
  • Udělení zakázky
    05/04/2024
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w Toruniu
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL613 Bydgosko-Toruński
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33190000 Různé zdravotnické přístroje a výrobky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
3,846,261.50 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
9
Číslo nabídky
W.Sz.Z:TZ-280-133/23
Popis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych z podziałem na 9 zadań.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.platformazakupowa.pl/pn/wszz_torun
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.platformazakupowa.pl/pn/wszz_torun
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
26/01/2024 10:00
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.