Publications Office of the EU
Francie-Štrasburk: Odstraňování graffiti - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Francie-Štrasburk: Odstraňování graffiti

  • Zveřejněno
    29/11/2016
  • Lhůta
    05/01/2017
  • Otevírání nabídek
    06/01/2017
  • Udělení zakázky
    13/02/2017
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Université de Strasbourg
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRF Grand Est
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90690000 Odstraňování graffiti
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
180,000.00 EUR
Číslo nabídky
DCI 2016 206
Popis

Rámcová dohoda pokrývá potřeby únosů graffitisu a plakátů na některých univerzitních kampusech na Štrasburské univerzitě.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Université de Strasbourg
Poštovní adresa: 18 rue Goethe
Obec: Strasbourg
Kód NUTS: FR42
PSČ: 67081
Země: FRA
Hlavní adresa: http://www.unistra.fr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
06/01/2017 09:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
180,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Haute technologie plastique
Poštovní adresa: 20 rue Berthe Morisot
Obec: Herblay
PSČ: 95220
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.