Publications Office of the EU
Přímé zadávání zakázek na podpůrné rodinné služby na období 24.2.–31.10.2026 - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Přímé zadávání zakázek na podpůrné rodinné služby na období 24.2.–31.10.2026

  • Udělení zakázky
    11/05/2026
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Etelä-Savon hyvinvointialue
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
85311300 Sociální zařízení pro děti a mládež
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
9,400.00 EUR
Číslo nabídky
15/02.08.00.00.02/2026
Popis

South Savo Welfare Area Eloisa podepsala dohodu o provizních podpůrných rodinných službách pro tři (3) klienty rodinných služeb s dětmi mezi 24. únorem a 31. říjnem 2026. Podporovat rodinné aktivity jsou cílené a systematické služby péče o děti, které podporují blaho dítěte a rodiny. Dítě obvykle tráví jeden víkend v měsíci v podpůrné rodině, ale individuální potřeby dítěte a rodiny určují čas strávený v podpůrné rodině. Dohoda byla uzavřena se společností Save the Children. Odhadovaná celková hodnota akvizice, 9 400 EUR (DPH 0 %), byla vypočtena pro smluvní období od 24. února do 31. října 2026. Akvizice je součástí balíčku služeb pro rodinné služby s dětmi, jehož celková odhadovaná hodnota přesahuje vnitrostátní prahovou hodnotu 400 000 EUR.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Není k dispozici
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
9,400.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Pelastakaa Lapset ry
Poštovní adresa:
Obec: Jyväskylä
PSČ: 40100
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.