Publications Office of the EU
Ausschr. Fußverkehrschecks 2024 (EU) - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Ausschr. Fußverkehrschecks 2024 (EU)

  • Zveřejněno
    27/12/2023
  • Lhůta
    31/01/2024
  • Otevírání nabídek
    31/01/2024
  • Udělení zakázky
    06/03/2024
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
NVBW - Nahverkehrsgesellschaft Baden-Württemberg mbH
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE111 Stuttgart, Stadtkreis
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79000000 Obchodní služby: právní, marketingové, poradenské služby, nábor zaměstnanců, tiskařské a bezpečnostní služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
700,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
2023/3810
Popis

2.1 Ausgeschriebene Leistung Gemeinsam mit dem Ministerium für Verkehr Baden-Württemberg möchte die NVBW interessierten Kommunen des Landes die Teilnahme an einem professionell durchgeführten Fußverkehrs-Check ermöglichen. Für die umfassende Abwicklung dieser Maßnahme wird ein externer Dienstleister gesucht.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YNBH502
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YNBH502
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
31/01/2024 13:00
Způsob zadání zakázky
Preis
Odhadovaná hodnota
700,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: Planersocietät Frehn Steinberg Partner GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Dortmund
PSČ: 44263
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.