Publications Office of the EU
Švédsko-Karlskrona: Služby silniční dopravy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švédsko-Karlskrona: Služby silniční dopravy

  • Zveřejněno
    28/11/2018
  • Lhůta
    20/01/2019
  • Otevírání nabídek
    21/01/2019
  • Udělení zakázky
    11/02/2019
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Karlskrona kommun
Místo plnění
NUTS code: SE221 Blekinge län
Sídlo kupujícího
NUTS code: SE221 Blekinge län
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
60100000 Služby silniční dopravy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
4,400,000.00 SEK
Číslo nabídky
KS2018/8276 2.6.1
Popis

Skolskjutsar inom Kunskapsnämndens verksamhet.
Tjänsten
Denna upphandling innefattar skolskjutsar inom Kunskapsnämndens verksamhet samt övriga busstransporter arrangerade av kommunen.
Kommunen äger rätt att samordna fordon mellan olika skolskjutspaket och entreprenörer för att uppnå ekonomiska samordningsvinster. Parterna ska sträva efter en bra service åt våra skolskjutselever utifrån de ramar avtalen anger.
Avtalsperioden avser fem läsår 2019/20, 2020/21, 2021/22, 2022/23 och 2023/24. Avtalstiden är 2019-08-10 till 2024-07-30. Kommunen har optionsrätt (ensidig förlängning) för ytterligare ett läsår till efter 30.7.2024
Ett läsår omfattar f.n. 178 skjutsdagar.
Anbudsgivare lämnar anbud i de delar som är aktuella, de generella kraven bevaras av alla.

Metoda podání
Elektronicky:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afifosrvyr&GoTo=Tender
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
21/01/2019 00:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
4,400,000.00 SEK
Přidělení zakázky
Úřední název: Holmsjö Trafik AB
Poštovní adresa: Bakareboda 401
Obec: Holmsjö
PSČ: 370 34
Země: SWE

Úřední název: Bergkvarabuss Aktiebolag
Poštovní adresa: Box 853
Obec: Kalmar
PSČ: 391 28
Země: SWE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.