Publications Office of the EU
Francie-Narbonne: Telekomunikační služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Francie-Narbonne: Telekomunikační služby

  • Zveřejněno
    27/05/2017
  • Lhůta
    26/06/2017
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Le Grand Narbonne
Místo plnění
NUTS code: FRJ11 Aude
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRJ11 Aude
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
64200000 Telekomunikační služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
539,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
5
Číslo nabídky
GN7P14
Popis

Service de télécommunication: téléphonie fixe, mobile et internet.
Accord cadre à bons de commande sans minimum et sans maximum.

Metoda podání
Elektronicky:
https://marchespublics.aude.fr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.