Publications Office of the EU
Francie-Nice: Pojištění motorových vozidel - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Francie-Nice: Pojištění motorových vozidel

  • Udělení zakázky
    13/03/2014
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66514110 Pojištění motorových vozidel
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
625,961.40 EUR
Číslo nabídky
NCA-13-0505
Popis

Evropské otevřené nabídkové řízení podle článků 33 a 57 až 59 zákona o veřejných zakázkách.
Předmětem této konzultace je pojištění vozového parku pro Métropole Nice Côte d’azur, město Nice a společný sociální akční výbor města Nice.
V rámci svého celkového řízení rizik chce pojištěný využít trhu k uzavření smlouvy s pojišťovnou, která ručí za škodu svému vozovému parku a která ji bude doprovázet při uplatňování její strategie pojištění tohoto majetku.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
625,961.40 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: société SMACL
Poštovní adresa: 141 Avenue Salvador Allende
Obec: Niort cedex 9
PSČ: 79031
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.