-
Zveřejněno27/05/2022
-
Lhůta24/06/2022
-
Otevírání nabídek24/06/2022
-
Dnes31/08/2026
Nástroje
Francie-Beauvais: Odstraňování azbestu
le marché est passé selon une procédure formalisée, appel d'offres ouvert, en application des articles L. 2124-2 et R. 2124-2 et des articles R2161-2 à R2161-5 du code de la commande publique.Cette procédure est une consultation anticipée appartenant à une opération de travaux relative à la restructuration du Quadrilatère de Beauvais dont l'allotissement est détaillée dans le règlement de la consultation
http://mp.beauvaisis.fr
Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.