Publications Office of the EU
Polsko-Olesno: Výstavba cyklistických stezek - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Olesno: Výstavba cyklistických stezek

  • Zveřejněno
    15/12/2017
  • Lhůta
    23/01/2018
  • Otevírání nabídek
    23/01/2018
  • Udělení zakázky
    05/03/2018
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Gmina Olesno
Místo plnění
NUTS code: PL524 Opolski
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL524 Opolski
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45233162 Výstavba cyklistických stezek
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,139,022.75 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,695,000.00 PLN
Číslo nabídky
Nr IX.271.29.2017
Popis

Przedmiotem zamówienia w przetargu nieograniczonym jest budowa ścieżki rowerowej relacji Grodzisko – Łomnica wzdłuż drogi krajowej nr 11 (I etap: od DP nr 1942O do ul. Łukowej w Grodzisku) w ramach realizacji strategii niskoemisyjnych na obszarze Gminy Olesno. Realizacja strategii niskoemisyjnych na obszarze Subregionu Północnego Województwa Opolskiego.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Gmina Olesno
Poštovní adresa: 46-300 Olesno, ul. Pieloka 21
Obec: Olesno
Kód NUTS: PL524
PSČ: 46-300
Země: POL
Kontaktní osoba: Kamil Brzęczek
Hlavní adresa: http://olesno.pl
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
23/01/2018 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,139,022.75 PLN
Konečná hodnota zakázky
1,695,000.00 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Remost Z. Mrozek, H. Mrozek, K. Mrozek, sp. j., 46-300 Olesno, ul. Wielkie Przedmieście 26
Poštovní adresa: ul. Wielkie Przedmieście 26
Obec: Olesno
PSČ: 46-300
Země: POL

Úřední název: Gramar Sp. z o.o.
Poštovní adresa: ul. Chłopska 15
Obec: Lubliniec
PSČ: 42-700
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.