Publications Office of the EU
Francie-Saint-Etienne: Vodní výměníkové stanice - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Saint-Etienne: Vodní výměníkové stanice

  • Zveřejněno
    05/07/2017
  • Lhůta
    15/09/2017
  • Otevírání nabídek
    22/09/2017
  • Udělení zakázky
    13/12/2017
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Saint Etienne Métropole
Místo plnění
NUTS code: FRK25 Loire
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRK25 Loire
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45232470 Vodní výměníkové stanice
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,084,840.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Le présent marché a pour objet:
– la gestion des quais de transfert de Saint-Chamond et de Saint-Etienne, incluant notamment la mise à disposition de moyens humains,
– le transfert des semi-remorques d'ordures ménagères et assimilées depuis les quais de transfert de Saint-Chamond et de Saint-Etienne jusqu'à l'installation de stockage -Isdnd-De Roche la Molière), incluant la mise à disposition des moyens humains et matériels. Forme de marché: à tranches. Attribution d'un marché unique. Prestations réparties en 3 tranches. Tranche ferme: Gestion des quais de transfert de Saint-Etienne et de Saint-Chamond Délai de la tranche ferme: (Voir rubrique Ii.2.7).

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Communauté Urbaine Saint-Étienne Métropole: Direction de la Commande Publique
Poštovní adresa: 2 Avenue Grüner, CS 80257
Obec: Saint-Étienne
Kód NUTS: FR715
PSČ: 42006
Země: FRA
Hlavní adresa: http://www.saint-etienne-metropole.fr
Elektronicky:
http://www.saint-etienne-metropole.fr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
22/09/2017 00:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
1,084,840.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Suez Recyclage Et Valorisation
Poštovní adresa: 8 rue Colonel Riez
Obec: Firminy
PSČ: 42700
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.