Publications Office of the EU
Spojené království/Velká Británie-Newcastle upon Tyne: Sklo - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spojené království/Velká Británie-Newcastle upon Tyne: Sklo

  • Oznámení výsledků
    19/08/2014
  • Zveřejněno
    20/02/2015
  • Lhůta
    16/03/2015
  • Otevírání nabídek
    16/03/2015
  • Udělení zakázky
    10/07/2015
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ville de Liège – échevinat de l'instruction publique – cellule des marchés
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
22111000 Školní knihy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
67,000.00 GBP
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
7,987,544.00 GBP
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
3
Číslo nabídky
9RFG-C6PYWY
Popis

Supply of Glazing Materials.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for one or more lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
16/03/2015 11:00
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.