Publications Office of the EU
Kypr-Nikósie: Léčivé přípravky pro centrální nervový systém - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Kypr-Nikósie: Léčivé přípravky pro centrální nervový systém

  • Zveřejněno
    18/05/2021
  • Lhůta
    17/06/2021
  • Otevírání nabídek
    17/06/2021
  • Udělení zakázky
    06/08/2021
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Υπουργείο Υγείας
Místo plnění
NUTS code: CY000 Κύπρος
Sídlo kupujícího
NUTS code: CY Κύπρος (Kýpros)
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33661000 Léčivé přípravky pro centrální nervový systém
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
636,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
610,800.00 EUR
Číslo nabídky
Φ.Υ.Υ.13.25.02.10.87 αρ.διαγ. 47/2021
Popis

Προμήθεια σκευάσματος cannabidiol

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Υπουργείο Υγείας
Národní registrační číslo: 1357
Poštovní adresa: Προδρόμου 1 και Χείλωνος 17
Obec: Λευκωσία
Kód NUTS: CY
PSČ: 1448
Země: CYP
Kontaktní osoba: Χριστιάνα Καλλικά
Hlavní adresa: https://www.eprocurement.gov.cy/epps/cft/prepareViewCfTWS.do?resourceId=4760621
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
17/06/2021 13:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
636,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
610,800.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: M.A. PHARMACEUTICALS TRADING LTD
Poštovní adresa: 28ΗΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ, ΚΑΝΙΚΑ CENTER B, ΔΙΑΜ. 704
Obec: ΛΕΜΕΣΟΣ
PSČ: 3105
Země: CYP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.